X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image

Ochranná kapsa KLOKÁNEK

Tip

Ochranná kapsa KLOKÁNEK, vyrobená z kvalitních materiálů. Zajímavých vzorů, různé barevnosti. Rozhodující je, pohodlí pro dítě i maminku. Módní

výrobek, vyberte v barevnosti, kterou máte rádi, a ke které máte hodící se doplňky. Na procházce i na nákupech budete v módním výrobku, a spokojená. Vyrábíme vždy pouze limitované počty kusů z každého materiálu. Vašemu dítěti bude vždy v kapse útulně, a bude příjemně zahřáté.

Tyto výjimečné kapsy pro nošení dětí jsou nutností, když je venku chladno, vhodné na jaře, na podzim i v zimně.

 

Doporučujeme kapsu pro děti od 3 měsíců do 1,5 roku věku (i delší, v závislosti na velikosti vašeho dítěte). Kapsa v obvodu pro dítě i matku 130cm. Potřebujete větší? Napište do poznámky.

Naše kapsa se hodí pro Vaše dítě, nošené v šátku nebo v ergonomickém nosítku. Nezáleží na tom, které možnosti dáváte přednost, naše kapsy jsou ideální pro obě možnosti.

 

Před nasazením je třeba upravit délku gumy v délce i horní části kapsy. Guma je plochá s dirkama na knoflík. Nově všechny kapsy vyrábíme s kšandy přez ramena. Lepší manipulace za pmoci přezek na úpravu délky kšand, které přidrží kapsu ve správné výšce pro Vás i dítě.

Kapsa je v zadní části na zip, poutko na knoflík, pro zajištění před zapnutím zipu.

Kapuce je na odepínání patenty. Pohodlně se vejde do kapes. Kapsy jsou na zip. Spojené v jednu.

Víme jak je důležitý kontakt matky a dítěte, matky chtějí, aby své děťátko pořád poplácávaly. Kapsy se o kontakt matky i dítěte postarají. Zkuste to sami. Je to úžasné.

 

Složení urchního materiálu: 22% Vyskóza, 50% Vlna, Nylon 15%, Acetát 13%.

               Podšívka i zadní část zapínání na zip v černé barvě: Fleece 100% Polyester.

              

Údržba: praní 30C,

 

  • Kód zboží: 335010
  • Výrobce: ADOM
  • Dostupnost: Skladem


Cena 1 990  Kč
  • Běžná cena: 3 800 Kč
  • Ušetříte: 1 810 Kč (-48 %)