Magnetická poduška TUMAG, velká - Adom - shop

Magnetická poduška TUMAG, velká

Tip

PROTI BOLESTEM A ÚNAVĚ

Velikost cca 30x50 cm

Schváleno MZ ČR Schvalovacím výměrem č. 050/92

 

Je uzpůsobena rozměry i orientací magnetického pole pro ovlivňování větších tělových

partií - jako záda, pánev apod. Ukládá se do lůžka pod prostěradlo ke zmírnění bolestí

kloubů pohybového ústrojí včetně páteře a svalů. Lze ji pokládat např. na opěradlo křesla,

ve kterém sledujete televizní program, či odpočíváte.

 

Tlumení artrózních bolestí kloubů a páteře, bolestí svalů z přetížení i bolesti způsobené Bechtěrevovou chorobou. U řady jedinců zlepšuje spánek při jejím uložení pod polštář. Je zjištěno, že odklání a zeslabuje geopatogenní zóny v místě křížení. Omezuje nepříznivé účinky kolísání magnetického pole Země, včetně elektrospotřebičů v domácnosti. Zdravotní účinek působení je omezeno do vzdálenosti cca 55 cm od povrchu podušky. Ve větší vzdálenosti od podušky již převažuje magnetické pole Země. Při použití 2-3 ks této podušky vytvoříte jednoduchým způsobem tzv. magnetickou deku.

Zahraniční výrobci je na našem trhu prodávaly vysoce předražené (cca 3000-4000 Kč/ks), navíc bez povolení MZ ČR. Jedním párem těchto podušek již vytvoříte vhodné magnetické pole pro celotělové působení, ale i pro libovolnou tělovou partii.

 

MAGNETICKOU PODUŠKU NELZE POUŽÍVAT při graviditě, kardiostimulátoru, plísňových onemocněních a těžkých zdravotních stavech, kdy je nutná konzultace s Vaším lékařem.

 

Ve všech případech platí návod pro používání magnetických podušek, který doporučujeme, prostudovat, stejně jako odbornou informaci pana primáře MUDr. Chvojky. Oba materiály jsou u každého výrobku přiloženy.

 

Na tuto podušku si můžete sami zhotovit obal z měkké prací látky. Výrobek se bude lépe udržovat a dlouho nezmění stejný vzhled i účinek. Obalem

účinnost magnetického pole neklesá. 

Certifikovaný výrobce: Věra Tuvorová - TUMAG

 Cena 790  Kč
  • Běžná cena: 890 Kč
  • Ušetříte: 100 Kč (-11 %)